Zarejestrowani zawodnicy

Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!

Zaakceptowani zawodnicy LIMIT: 100/100

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 5 3oh 3b 3fm P M sk
1 Grzegorz Baryła Sulejów Poland
2 Aleksander Bednarski Piotrków Trybunalski Poland
3 Krzysztof Bober Łódź Poland
4 Michał Bogdan Opacz Poland
5 Łukasz Bogobowicz Łódź Poland
6 Filip Bułat Świdnica Poland
7 Witali Bułatow Kraków Poland
8 Filip Buława Gliwice Poland
9 Karol Chlebiński Pruszków Poland
10 Sergiusz Chwałowski Piotrków Trybunalski Poland
11 Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
12 Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
13 Jakub Cytrowski Łódź Poland
14 Dominik Czechowski Kielce Poland
15 Marek Dąbrowski Warszawa Poland
16 Stanisław Dąbrowski Warszawa Poland
17 Mikołaj Dorosiński Oława Poland
18 Kacper Dziubek Radom Poland
19 Franciszek Fidos Łódź Poland
20 Mikołaj Filipiak Łódź Poland
21 Janusz Gajda Mstów Poland
22 Dominika Gajda Łódż Poland
23 Mateusz Gąsiorkiewicz Budzynek Poland
24 Łukasz Gębicz Gomunice Poland
25 Jakub Hanuszkiewicz Łódź Poland
26 Grzegorz Jałocha Gdynia Poland
27 Paulina Jaskulska Łódź Poland
28 Kacper Jastrzębski Radom Poland
29 Szymon Jeziorski Łódź Poland
30 Dawid Kasprzak Łódź Poland
31 Maciej Kawiński Warszawa Poland
32 Piotr Kieruzel Piotrków Trybunalski Poland
33 Jakub Kipa Mielec Poland
34 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
35 Wojciech Knott Rzeszów Poland
36 Tymon Kolasiński Poznań Poland
37 Krystian Kołodziej Łódź Poland
38 Adam Kopczyński Drzewica Poland
39 Igor Kornalski Grotniki Poland
40 Igor Kowalczyk Ostrowiec Świętokrzyski Poland
41 Piotr Kózka Pszczyna Poland
42 Artur Kristof Rybnik Poland
43 Bartosz Krzysztoszek Wolanów Poland
44 Oskar Kubik Piotrków Trybunalski Poland
45 Krzysztof Kuncki Łódź Poland
46 Patryk Kuzia Piekary Śląskie Poland
47 Mateusz Laskus Górki Poland
48 Łukasz Leśniak Warszawa Poland
49 Szymon Liszewski Żuromin Poland
50 Bartosz Łuka Ząbki Poland
51 Maksymilian Majcher Kraków Poland
52 Aleksander Majewski Warszawa Poland
53 Damian Malinowski Płock Poland
54 Gabriel Marczak Kamieńsk Poland
55 Michał Marczak Bartodzieje Poland
56 Kajetan Maślak Warszawa Poland
57 Kamil Michalak Sieradz Poland
58 Wojciech Misztela Piotrków Trybunalski Poland
59 Mikołaj Molga Radom Poland
60 Adrian Niemiec Kamieńsk Poland
61 Jarek Orzel Gostyn Poland
62 Wojtek Parchatko Gorzkowice Poland
63 Jakub Pastucha Opoczno Poland
64 Oliwier Peryga Częstochowa Poland
65 Jakub Piasecki Włoszczowa Poland
66 Adam Płomiński Radomsko Poland
67 Jakub Pomykała Włodzimierzów Poland
68 Marcin Popławski Puszczykowo Poland
69 Przemysław Rogalski Warszawa Poland
70 Michał Rzewuski Płock Poland
71 Szymon Sadurski Bujny Księże Poland
72 Ernest Seroczyński Skierniewice Poland
73 Wiktor Smorąg Jędrzejów Poland
74 Mateusz Solnica Stare Opole Poland
75 Wojciech Sołyga Łódź Poland
76 Marko Striieshyn Wrocław Ukraine
77 Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
78 Kosma Szczegielniak Warszawa Poland
79 Mateusz Szwugier Łódź Poland
80 Mateusz Śmiatacz Częstochowa Poland
81 Alan Świątczak Łódź Poland
82 Krystian Święch Lubin Poland
83 Piotr Tokarski Lublin Poland
84 Filip Trzeciak Piotrków Trybunalski Poland
85 Szymon Urbański Łódź Poland
86 Max Utri Nowa Wieś Warszawska Poland
87 Adrian Walkowiak Bierzglinek Poland
88 Rafał Waryszak Świdnik Poland
89 Joachim Więckowski Drzewica Poland
90 Mateusz Witt Nowy Dwór Mazowiecki Poland
91 Bartosz Włodarz Radom Poland
92 Paweł Włoszek Katowice Poland
93 Paweł Wojciechowski Wrocław Poland
94 Michał Wojcieszek Głowno Poland
95 Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
96 Szymon Woźniakiewicz Sulejów Poland
97 Michał Wroński Łódź Poland
98 Antoni Zając Skierniewice Poland
99 Jakub Zarębski Łódź Poland
100 Patryk Zawieja Więcbork Poland
Σ: 87 98 67 47 53 27 29 65 36 50

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo
1 Michał Kowalski Rozprza Poland
2 Jakub Patryarcha Piotrków Trybunalski Poland